Upisi u tijeku

Postanite odgovoran i siguran vozač motornog vozila u prometu. Naš cilj je učiniti vas vještim vozačem sposobnim nositi se s različitim iznenadnim situacijama u prometu.

Postani kandidat
Objavljeno: 02.12.2014 u 17:22

Dobrodošli na nove stranice Autoškole DIK

S ciljem podizanja kvalitete usluge osposobljavanja vozača u sklopu naše autoškole, modernizirali smo internetske stranice i obnovili vizualni identitet.

Na našoj internetskoj stranici možete saznati sve o našoj autoškoli, upisnim i ispitnim rokovima, dobiti informacije o instruktorima, detaljno se informirati o vozačkim kategorijama i uvjetima potrebnim za polaganje određene vozačke kategorije.

← Povratak

Online ispiti

Nama je u Autoškoli DIK stalo do toga da na Ispit iz prometnih propisa izađete kvalitetno pripremljeniji. Stoga smo pripremili setove online ispita po pripadajućim vozačkim kategorijama kako bismo vam omogućili da kvalitetno provjerite svoje znanje o zakonskim propisima u prometu.